Glass Global.com
Top Story

Productfamilie Saint-Gobain Glass Comfort

De nieuwe generatie afstandshouders voor hoogrendementsbeglazingen ! Definitie SGG SWISSPACER is een thermisch onderbroken afstandshouder, ontwikkeld en gepatenteerd door SAINT-GOBAIN GLASS. SGG SWISSPACER is gemaakt van een isolerend en recycleerbaar composietmateriaal, dat oorspronkelijk voor de ruimtevaart werd ontwikkeld. Het is een synthetisch organisch materiaal, versterkt met glasvezels en gedeeltelijk bekleed met een ultradunne aluminiumfolie. Toepassingen In de woning- en utiliteitsbouw wordt SGG SWISSPACER toegepast als afstandhouder bij de productie van de verschillende types isolatieglas SGG CLIMAPLUS SWS, bedoeld voor traditionele kozijnen in hout, PVC of aluminium. In de utiliteitsbouw wordt SGG SWISSPACER eveneens toegepast in isolatieglas SGG CLIMAPLUS SWS, bedoeld voor grote verticaleof schuine glasgevels, waarbij de bevestigingssystemen bij hoge temperaturen (tot 100 °) grote krachten uitoefenen op de randen van de ruiten. Gamma De SGG SWISSPACER afstandshouder is uitgevoerd in een isolerend, recycleerbaar composietmateriaal. Het is een thermisch verbeterde "warm-edge" afstandshouder, met een geleidingscoëfficiënt λ = 0,19W/m.K. Een zeer fijne aluminiumfolie verzekert de afdichting tegen waterdamp en gas en zorgt voor de gode verlijming met de dichtingskit. Het materiaal is bestendig tegen UV-stralen en temperaturen tot 100 °C. De afmetingen komen overeen met die van gebruikelijke afstandshouders. Prestaties : Fysische eigenschappen Voordelen Thermische isolatie - aanvullende reductie tot 16% van de warmteverliescoëfficiënt Ur van het raam volgens NEN 1068, in vergelijking met aluminium afstandhouders - de thermische isolatie aan de rand van de ruiten benadert de isolatiewaarde van het kozijn Energiebesparing - minder warmteverlies langs de glasranden, dus een vermindering van de stookkosten Minder condensatie - veel minder kans op tijdelijke condensvorming aan de glasranden, door de stijging van de temperatuur van de glasranden aan de binnenzijde van de ruit Gepersonaliseerde esthetiek - keuze uit diverse kleuren en verschillende breedtes van afstandhouders. - de afstandhouder heeft een mat, niet-reflecterend oppervlak met zuivere binnenhoeken. - de kleuren zijn ongevoelig voor UV-straling, en verkleuren daardoor niet onder invloed van zoninstraling. - door de kleurkeuze is het mogelijk een harmonische overgang te creëren tussen het isolatieglas, het kozijn, de voegdichtingen en het beslag. - ook bij gevels met een gelijmde buitenbeglazing (structurele beglazing), komt men tot een harmonisch uitzicht van alle onderdelen. Akoestische isolatie - akoestische prestaties op hetzelfde niveau als bij isolatieglas met aluminium afstandhouders. Recycleerbaar materiaal

14.07.2005, Saint Gobain Glass

News material on the Site is copyright and belongs to the Company or to its third party news provider, and all rights are reserved. Any User who accesses such material may do so only for its own personal use, and the use of such material is at the sole risk of the User. Redistribution or other commercial exploitation of such news material is expressly prohibited. Where such news material is provided by a third party, each User agrees to observe and be bound by the specific terms of use applying to such news material. We do not represent or endorse the accuracy or reliability of any of the info contained in any news or external websites referred to in the news.
Search News
INFO
Your daily channel for international news upon the glass industry. We provide you with 7103 articles - (today 0). Get the news from 1004 different companies.
Category
News by language
GermanEnglishFrenchItalian
SpanishChineseRussianPortugese
CzechDutchFinnishPolish
Company Profile
This News has been established by one of our listed customers. Please click here to enter the full company profile.

More News

Please click here to read all news related to this company.
NEWSLETTER
Services
Advertisement
ISRA SURFACE VISION GmbH
IfG Ingenieurbüro für Glastechnik
Systempack Manufaktur GmbH
UAS Messtechnik GmbH
Glass Global Energy Consulting AG
Sorg GmbH & Co. KG
IMPAC Infrared GmbH
Strainoptics, Inc
GIS - Glass International Services
Alcatel Vacuum Technology - China
Graphikon GmbH

Advertisement

| Feedback | Sitemap | Imprint | Privacy


None of this information may be reproduced in any way without any written consent from us.


0,4042969