Glass Global.com
Top Story

Giełda szkła i ceramiki na targach GLASS-TECH

Targi Kielce zapraszają miłośników szklanych wyrobów nie tylko artystycznych

Giełda Szkła i Ceramiki Artystycznej i Użytkowej uświetni III Międzynarodowe Targi Produkcji, Obróbki oraz Technologii Szkła i Ceramiki, które odbędą się w halach Targów Kielce od 9 do 11 kwietnia 2010r.

To wydarzenie przede wszystkim umożliwi artystom, producentom i dystrybutorom produktów nawiązanie współpracy handlowej ze specjalistycznymi sklepami i hurtowniami, a także ich sprzedaż indywidualnym odbiorcom. Targi GLASS-TECH jak co roku, bowiem, odbędą się razem z wystawą Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM i odwiedza je ponad 20 tys. zwiedzających z całej Polski. Na stoiskach firm i osób biorących udział w Giełdzie zobaczyć będzie można produkty artystyczne i użytkowe ze szkła, wyroby z ceramiki artystycznej i użytkowej, oraz wyposażenie kuchni. Nie zabraknie również pięknych i niepowtarzalnych pomysłów na prezenty i upominki.

Natomiast na wystawie GLASS-TECH będzie można zobaczyć niemal wszystko, co łączy się z produkcją oraz obróbką szkła i ceramiki. Na stoiskach czołowych firm branży prezentowane będą najnowocześniejsze urządzenia, maszyny i drobny sprzęt używany w tym sektorze przemysłu. Nie zabraknie surowców, środków chemicznych i pomocniczych do produkcji szkła, jak również oprogramowań i systemów informatycznych dla branży.

Partnerem targów jest Związek Pracodawców Polskie Szkło.


09.03.2010, Targi Kielce Sp. z o.o.

News material on the Site is copyright and belongs to the Company or to its third party news provider, and all rights are reserved. Any User who accesses such material may do so only for its own personal use, and the use of such material is at the sole risk of the User. Redistribution or other commercial exploitation of such news material is expressly prohibited. Where such news material is provided by a third party, each User agrees to observe and be bound by the specific terms of use applying to such news material. We do not represent or endorse the accuracy or reliability of any of the info contained in any news or external websites referred to in the news.
Presenta Vitro nueva contrapropuesta a Comité de tenedores de bonos The appearance and development of LED glass
Search News
INFO
Your daily channel for international news upon the glass industry. We provide you with 10789 articles - (today 0). Get the news from 1324 different companies.
Company Profile
More News
Please click here to read all news related to this company.
Category
News by language
GermanEnglishFrenchItalian
SpanishChineseRussianPortugese
CzechDutchFinnishPolish
Slovenian
NEWSLETTER
Services
Advertisement

Advertisement | Feedback | Sitemap | Imprint | Privacy


None of this information may be reproduced in any way without any written consent from us.


0,1875